FARBONERKA 17209
Opis
NERKA "Farbonerka"
Elegancja w sportowej wersji. Saszetka, którą możesz nosić na biodrach w wersji sportowej oraz jako klasyczną torebkę w bardziej eleganckiej formie. Będzie idealna zarówno do typowo letnich stylizacji, miejskiego looku, jak i klasycznego płaszcza.
Nerka posiada dwie kieszonki. Jedną stanowi duża komora, mieszcząca najpotrzebniejsze rzeczy, które zawsze musisz mieć pod ręką, natomiast druga, mniejsza, pozwoli Ci na schowanie drobiazgów. Nerka posiada wymienny pasek, który możesz wybrać z dostępnych przy produkcie, co daje Ci jeszcze większe możliwości personalizacji.
Nerka została uszyta z ekoskóry czekoladowej i poliestru w kwiaty. W środku znajduje się podszewka w kolorze pastelowo żółty. Do nerki dołączony jest pasek brązowy parciany 110 cm.
- w komplecie breloczek
Dane techniczne
KOLEKCJA | Farbonerka |
TWORZYWO | ekoskóra czekoladowa |
KOLOR | wielobarwny |
RODZAJ | saszetka, nerka |
ROZMIAR | średnia |
SZEROKOŚĆ | 38 cm |
WYSOKOŚĆ | 14 cm |
PASEK | szyty czarny |
W ŚRODKU | pikowana podszewka z logo |
ZAPIĘCIE | zamek błyskawiczny |
OKUCIA | srebrne |
GWARANCJA | Okres gwarancji trwa 24 miesiący od dnia zakupu produktu. |
DOSTĘPNOŚĆ | Dostępna od ręki. |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.