MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ! 5
Marzenia się spełniają!
Farbotka - od samego początku była moją pasją, moim marzeniem… która zawsze sprawiała mi ogromną radość! Siedzenie po nocach i wstawanie wczesnym rankiem nie były nigdy problemem, czułam ogromną satysfakcję z wykonanej pracy.
 
Farbotka która sama swoją ciężką pracą i poświęceniem, pomysłem na siebie osiągnęła ogromny rozwój, bo to nie są tylko torebki, nigdy nie podchodziłam do swoich torebek Farbotek w ten sposób. To styl którym można wyrazić swoje emocje, to moda którą możesz dopasować do swojego stylu.
 
Cieszę się że mimo wielu potknięć, porażek złych decyzji jestem dziś o te doświadczenie jeszcze silniejsza, wsparcie jakie dostałam od wielu z Was, mojej rodziny - Wracam z moją pasją i marzeniem do Was ponownie!!!!
 
#farbotka #torebkidamskie #pasja

Komentarze do wpisu (5)

8 listopada 2023

Bardzo się cieszę❤️❤️❤️

8 listopada 2023

Wspaniale. Czasami trzeba się na chwilę wycofać i trochę odpocząć żeby móc wrócić w wielkim stylu. Każde decyzje mają swoje dobre i gorsze skutki. Ważne żeby wiedzieć, które będą w danym momencie najlepsze.

10 listopada 2023

To cudowna wiadomość! Zwłaszcza dla kogoś, kto nie mógł się pogodzić z zamknięciem marki i cichutko marzył o jej powrocie! :) :D Marzenia się same nie spełniają - marzenia się spełnia! Trzymam kciuki za powrót - wiele decyzji z pewnością nie było łatwych. Może to wszystko właśnie tak miało być! Może trzeba było zrobić kroczek w tył, żeby móc się zdystansować i żeby móc ruszyć z nową energią i pomysłami! Przesyłam wsparcie, życzenia powodzenia i powtórzę się - ale bardzo się cieszę!!! ;)

11 listopada 2023

Podziwiam Panią,nie jest łatwo rozstać się z czymś co się kocha,co tworzy się dzień po dniu,co staje się sensem życia.Ale kiedy powiedzmy bardzo oględnie los rzuca pod nogi kłody,których już nie da się przekroczyć ,nie pozostaje nic innego jak się wycofać. Ile trzeba mieć siły i samozaparcia by zaczynać wszystko jeszcze raz od początku.To może zrobić tylko ktoś z taką pasją jak Pani.Podziwiam Panią i życzę aby już nigdy zły czas nie niszczył Pani marzeń i pracy.Powodzenia.

24 listopada 2023

Wspaniale❤️, bo bez torebek Farbotki świat byłby brzydszy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium