Program Lojalnościowy

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Dołącz do Programu Lojalnościowego, w którym zebrane za zakupy punkty możesz wymienić na wybrany przez siebie produkt z naszej oferty!

Za każde pomyślnie zrealizowane zakupy otrzymujesz odpowiednią ilość punktów. Ale pamiętaj punkty naliczają się i zapisują tylko do zarejestrowanych w sklepie.

Za każde wydane 20 zł otrzymasz 10 punktów.
Punkty naliczane są za każde pełne wydane 20 zł.

Punkty wymienić możesz na wybrane produkty, które znajdziesz w odpowiedniej zakładce po zalogowaniu na swoje konto. Przy każdym produkcie umieściłyśmy informację, ile punktów musisz mieć na swoim koncie, aby wymienić je na wybrany produkt.

Za zapisanie się do Newslettera na dobry początek mamy dla Ciebie 30 pkt.

Sklep automatycznie nalicza punkty, dlatego pamiętaj, aby zamówienie składać po zalogowaniu, z tego samego konta, przy logowaniu podając ten sam adres e-mail. Punkty z programu lojalnościowego naliczane są w momencie zmiany statusu na "w trakcie szycia".
Punkty można wymienić na wybrany produkt tylko on-line na stronie www.farbotka.pl.

Program lojalnościowy nie dotyczy odbiorców hurtowych i firm, z którymi współpracujemy. Program lojalnościowy przeznaczony jest tylko dla Klientów indywidualnych.

 


 W GRUPIE SIŁA


Jesteśmy dla Was i tworzymy dla Was!

Chcesz poznać nas bliżej? Dołącz do grupy Farbotkomaniaczek na Facebooku – FARBOTKOWY ŚWIAT.

Tam będziemy dzielić się z Wami inspiracjami i nowinkami. Poznacie kulisy naszej pracy, możecie dzielić się swoimi stylizacjami, zainspirujcie się nawzajem! Tam możecie pytać nas o wszystko! :)

 


KARTA MIESZKAM W ŚWIDNIKU, KUPUJĘ W ŚWIDNIKU

Z kartą Świdnicką masz u nas 15% rabatu

Jak zrealizować zakupy z kartą "Mieszkam w Świdniku, Kupuję w Świdniku"?

Zgłoś do nas swoją kartę "Mieszkam w Świdniku, Kupuję w Świdniku" na adres mailowy julia@farbotka.pl lub przynieś ją do sklepu stacjonarnego w celu wprowadzenia karty do Naszego systemu. Karta zostanie przypisana do konta klienta. Numer karty jest Twoim indywidualnym kodem rabatowym. Wpisz go podczas składania zamówienia w polu "Mam kupon rabatowy". Kod rabatowy wpisz nie używając spacji. Rabat w wysokości 15% zostanie automatycznie odjęty od Twojego zamówienia. 

Rabat z karty "Mieszkam w Świdniku, Kupuję w Świdniku" nie łączy się z innymi rabatami. Promocji nie podlegają produkty z serii limitowanej, produkty patchworkowe, personalizacja, pakowanie na prezent, usługa renowacji i skórzane breloczki.


KARTA DUŻEJ RODZINY 

Karta dużej rodziny to system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodziny 3+ zarówno w instytucjach publicznych, jak i firmach prywatnych. U nas dla posiadaczy KDR przysługuje rabat w wysokości 15% na  produkty z oferty sklepu zarówno przy zamówieniach wysyłkowych oraz zakupach stacjonarnych z wyjątkiem produktów objętych inną promocją, produktów z serii limitowanej, personalizacji, pakowania na prezent, usługi renowacji oraz skórzanych breloczków. 

Rabat z KDR nie łączy się z innymi rabatami.

Jakie warunki trzeba spełnić, by skorzystać ze zniżki?

1. Przy zakupach w sklepie stacjonarnym wystarczy pokazać sprzedawcy swoją KDR żeby skorzystać z 15% zniżki.

2. Jeśli posiadasz konto w sklepie internetowym i chcesz korzystać z karty również on-line zgłoś swoją kartę do nas na adres mailowy julia@farbotka.pl Prosimy o wysłanie karty również w formie zdjęcia z zakrytymi danymi wrażliwymi. Karta zostanie przypisana do Twojego konta, a jej numer będzie Twoim indywidualnym kodem rabatowym. Wpisz go w polu "Mam kupon rabatowy" podczas składania zamówienia. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium