PayPo

PayPo to system umożliwiający zakupy z odroczonym terminem płatności. Zamawiając poprzez PayPo masz możliwość sprawdzenia naszych produktów bez wykorzystywania własnych środków. W ciągu 14 dni możesz dokonać zwrotu bez podania przyczyny lub w ciągu 30 dni opłacić swoje zobowiązanie w systemie PayPo.

1. Pierwsza płatność PayPo

W trakcie składania zamówienia wybierz opcję PayPo. Finalizując płatność zostaniesz przekierowana/y do formularza na stronę PayPo. Wypełnij go swoimi danymi osobowymi, podaj numer PESEL i numer telefonu. Po weryfikacji danych automatycznie zostaje stworzone konto na stronie płatności PayPo. Jeśli rejestracja przebiegła pomyślnie, płatność zostanie zaksięgowana w systemie i zamówienie zostanie przekazane do realizacji.

2. Jak dokonać spłaty?

Jeśli chcesz opłacić zamówienie, zaloguj się na stronę PayPo i odszukaj na liście płatności odpowiednie zamówienie. Opłata w ciągu 30 dni nie powoduje naliczenia żadnych dodatkowych opłat i odsetek.

3. Co stanie się po 30 dniach jeżeli nie zostanie wykonany zwrot lub płatność?

Po terminie 30 dni Twoje zobowiązanie zostanie rozłożone automatycznie na 4 raty oraz mogą zostać naliczone dodatkowe opłaty.

Wszystkie informacje dotyczące płatności otrzymasz także w mailach od PayPo.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium