Mieszkam w Świdniku, Kupuję w Świdniku

 

Kupuję w Świdniku

Z kartą świdnicką masz u nas rabat 15% 

Inicjatywa skierowana do Świdnickich firm handlowych, wspierająca rodzimych przedsiębiorców i promująca zakupy na terenie powiatu świdnickiego. 
Przedsiębiorcy z powiatu świdnickiego płacą podatki i zatrudniają ludzi ze Świdnika. Przez to większość kapitału zostaje w naszym regionie. Wpłaty z podatków zostają przeznaczone na drogi, szkolnictwo czy służbę zdrowia. Zyski przedsiębiorców mogą zostać przeznaczone na wspieranie kultury i organizacji pozarządowych, które uzupełniają funkcję publiczne.

Kupując w wielkich marketach koncernów międzynarodowych zgadzamy się aby zysk i podatki odprowadzane z zysku na nas były wyprowadzone ze Świdnika a nawet z Polski.

Polecamy inicjatywę przedsiębiorców: Mieszkam w Świdniku, Kupuję w Świdniku w której firmy będą się starały słuchać potrzeb Świdniczan przez dostosowywanie swojej oferty jak i wspieranie ważnych spraw społecznych.

Link do strony>>>>> karta<<<<<

 

Jak zrealizować zakupy z kartą "Mieszkam w Świdniku, Kupuję w Świdniku"?

Zgłoś do nas swoją kartę "Mieszkam w Świdniku, Kupuję w Świdniku" na adres mailowy julia@farbotka.pl lub przynieś ją do sklepu stacjonarnego w celu wprowadzenia karty do Naszego systemu. Karta zostanie przypisana do konta klienta. Numer karty jest Twoim indywidualnym kodem rabatowym. Wpisz go podczas składania zamówienia w polu "Mam kupon rabatowy". Kod rabatowy wpisz nie używając spacji. Rabat w wysokości 15% zostanie automatycznie odjęty od Twojego zamówienia. 

Rabat z karty "Mieszkam w Świdniku, Kupuję w Świdniku" nie łączy się z innymi rabatami. Promocji nie podlega personalizacja, pakowanie na prezent, usługa renowacji i skórzane breloczki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium