Jak wybrać torebkę

Jedna torebka, nieskończenie wiele możliwości!

Słyszałaś już o Naszej serii Puro z wymiennymi klapkami? To model, który kochają kobiety w każdym wieku. Dopasuj torebkę do pory dnia, roku, stylizacji czy nastroju. Baw się kolorami, łącz je tak jak kochasz najbardziej. Jeśli zaczynasz zabawę z klapkomanią Nasz poradnik pomoże Ci w zakupie, podpowie jaką klapkę dobrać do jakiego modelu podstawy.

Jak zamówić swoją pierwszą Puro?

  • Wybierz podstawę - to pierwszy krok do Twojej przygody z Puro! Kolekcja z wymiennymi klapkami to kilkanaście podstaw o różnych fasonach i wielkościach. Znajdziesz tutaj nie tylko torebki ale też plecaki. 
  • Dobierz klapkę - jeśli wybrałaś już jak ma wyglądać Twoja podstawa Puro czas dobrać do niej klapkę! Każdy model podstawy ma przystosowaną klapkę. W poniższym zestawieniu poznasz jak łączyć je razem żeby tworzyły idealną całość.

Dodatki do torebki Puro

  • Pasek do torebki - w naszej ofercie znajdziesz paski parciane, plecione, ze skóry ekologicznej lub łańcuszkowe. Podstawy Puro nie posiadają w komplecie paska, możesz go dokupić osobno. Są one uniwersalne, pasują do wszystkich torebek z naszej oferty. 
  • Brelok do torebki - frędzelek to modny dodatek, który dopełnia całości. Możesz dokupić go osobno. Zapinany jest na karabińczyk, dzięki któremu możesz go w prosty sposób zamocować. 

 

Czas na zabawę z klapkomanią Puro!

 

 

KLAPKA PURO CLASSIC / PODSTAWY PURO CLASSIC

KLAPKA PURO CLASSIC RITA / PODSTAWY PURO CLASSIC

KLAPKA PURO VIEW / PODSTAWY PURO VIEW

KLAPKA PURO SASZKA / PODSTAWY PURO SASZKA

KLAPKA PURO SASZKA RITA / PODSTAWY PURO SASZKA

KLAPKA PURO SMART / PODSTAWY PURO SMART

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium