FAQ

 

1. Czy muszę zarejestrować się w sklepie aby dokonać zakupu?

Odpowiedź: Rejestracja nie jest konieczna w celu dokonania zakupu, jednak rejestracja pozwala na uzyskanie rabatu na pierwsze zakupy w wysokości 5%, który zaczyta się automatycznie przy składaniu zamówienia w koszyku.


2. W jaki sposób naliczany jest rabat w wysokości 5%?

Odpowiedź: Rabat w wysokości 5% naliczany jest na pierwsze zakupy z zarejestrowanego i potwierdzonego konta. Rabat jest jednorazowego użytku, nie łączy się z innymi promocjami. Rabat nalicza się automatycznie w chwili złożenia zamówienia, do tego nie jest potrzebny kod rabatowy.


3. Czy mogę zmienić złożone zamówienie?

Odpowiedź: Każda prośba o zmianie zamówienia rozpatrywana jest indywidualnie. Decyzja o zmianie zamówienia zależy od tego na jakim etapie jest zamówienie w chwili wysłania do nas prośby. W tym celu prosimy wysłać dyspozycję drogą mailową lub telefoniczną na adres: zamowienia@farbotka.pl lub telefonicznie +48 506 982 232 (poniedziałek–piątek: 7 – 15). Inne formy kontaktu nie będą brane pod uwagę.


4. Czy można łączyć zamówienia?

Odpowiedź: Nie jest możliwe połączenie zamówień, które mają status "w trakcie kompletowania", co oznacza, że zamówienie jest już przekazane na produkcję. 


5. Czy dokładamy produkty do złożonych zamówień? 

Odpowiedź: Nie dokładamy produktów do zamówień, które mają status "w trakcie kompletowania". 


6. Czy mogę zmienić adres wysyłki złożonego zamówienia?

Odpowiedź: Tak. Możliwa jest zmiana adresu do wysyłki zamówienia w przypadku kiedy zamówienie jest na etapie kompletowania. W tym celu prosimy o kontakt z działem obsługi zamówień w formie telefonicznej pod numerem +48 506 982 232. 


7. Czy mogę anulować zamówienie?

Odpowiedź: Zamówienie można anulować w każdej chwili (o ile nie jest jeszcze wysłane). Można wysłać dyspozycję z anulowaniem drogą mailową lub telefoniczną na adres: zamowienia@farbotka.pl lub telefonicznie +48 506 982 232 (poniedziałek–piątek: 7 –15)


8. Jak długo trwa realizacja zamówienie?

Odpowiedź: Czas realizacji zamówienia trwa do 15 dni roboczych, w zależność od ilości zamówień w danym momencie. Realizacja zamówienia odbywa się od momentu zaksięgowania płatności na koncie w przypadku przedpłaty. 


9. Czy jest możliwość wymiany zakupionego produktu?

Odpowiedź: Istnieje możliwość wymiany produktu, o ile  jest  on w nienaruszonym stanie, nowy z metkami. Cały proces wymiany jest opisany tutaj  >>> wymiana


10. Co dzieje się z punktami z programu lojalnościowego w chwili anulowania lub zwrócenia zamówienia?

Odpowiedź: Punkty z programu lojalnościowego w chwili anulowania lub zwrócenia zamówienia zostają przywrócone na konto klienta. 


11. Czy promocje łączą się ze sobą?  

Odpowiedź: Promocje nie łączą się ze sobą, pod uwagę brany jest jeden większy rabat.


12. Jakie produkty nie są objęte promocją? 

Odpowiedź: Promocja nie obejmuje pakowania na prezent, kart podarunkowych, personalizacji, usługa renowacji oraz skórzanych breloczków. 


13. W jaki sposób mogę wykorzystać kupon rabatowy?

Odpowiedź: Aby wykorzystać kupon rabatowy, należy przy wyborze metody płatności, z prawej strony zaznaczyć okienko „Mam kupon rabatowy”, następnie wpisać kod. Zniżka naliczy się automatycznie. W ten sam sposób działa zniżka z Kartą Świdnicką oraz KDR.


14. Czy mogę jednocześnie skorzystać z kuponu rabatowego i karty podarunkowej? 

Odpowiedź: Tak. W tym celu należy kod rabatowy wpisać w polu "Mam kupon rabatowy" podczas składania zamówienia. Z kolei numer karty podarunkowej wpisać w uwagach klienta. 


15. Czy produkty są objęte gwarancją? Jeśli tak to ile ona trwa?

Odpowiedź: Wszystkie nasze produkty objęte są gwarancją i trwa ona 2 lata.


16. Co zrobić w razie uszkodzenia torebki z winy producenta?

Odpowiedź: Informację tą należy zgłosić do obsługi klienta, wysłać zdjęcia uszkodzonej torebki drogą mailową na bok@farbotka.pl , po zaakceptowaniu, należy podać adres pod który ma się zgłosić kurier po odbiór paczki oraz dzień i przedział czasowy w którym będzie możliwy odbiór. Przesyłka w takim przypadku jest na koszt producenta.


17. Co zrobić w razie uszkodzenia torebki z winy klienta?

Odpowiedź: Należy przesłać drogą e-mail na adres bok@farbotka.pl informację o uszkodzeniu. Po akceptacji należy odesłać do nas  torebkę na swój koszt. Uszkodzenia z winy klienta podlegają usłudze renowacji i całość kosztów pokrywa klient. 


18. Czy istnieje możliwość wysyłki za granicę?

Odpowiedź: Nasze produkty wysyłamy również za granicę, należy przy składaniu zamówienia wybrać docelowy kraj dostawy.


19. Czy istnieje możliwość odbioru zamówienia osobiście?

Odpowiedź: Tak, należy wybrać opcję "odbiór osobisty" przy składaniu zamówienia. 


20. Czy mogę odebrać fakturę razem z przesyłką?

Odpowiedź: Tak, podczas składania zamówienia, należy zaznaczyć chęć otrzymania faktury.


21. Co zrobić gdy nie otrzymam maila z potwierdzeniem złożonego zamówienia?

Odpowiedź: Należy skontaktować się z obsługą klienta: zamowienia@farbotka.pl w celu zweryfikowania poprawności danych w założonym zamówieniu.


22.  Co oznacza status "w trakcie kompletowania"?

Odpowiedź: Status "w trakcie kompletowanie" oznacza, że płatność za zamówienie została zaksięgowana na naszym koncie, a zamówione produkty czekają w kolejce do szycia.


23. Co zrobić, jeżeli produkt nie spełni moich oczekiwań?

Odpowiedź: Klient ma możliwość zwrotu produktów w terminie 30 dni, bez podania przyczyny. O ile produkt jest w nienaruszonym stanie, nowy z metkami. Należy pobrać z naszej strony formularz zwrotu/reklamacji i dołączyć do paczki. 


24. Z kim mogę skontaktować się w sprawie terminu realizacji zamówienia? 

Odpowiedź: W przypadku ustalenia terminu realizacji należy sprawdzić mail potwierdzający zamówienie. Zamówienia szyte są w ciągu 15 dni roboczych od momentu zaksięgowania płatności na koncie. W przypadku dodatkowych pytań należy skontaktować się z naszym działem obsługi klienta mailowo bok@farbotka.pl lub telefonicznie +48 506 982 232. Nie odpisujemy na smsy. 


25. Z kim mogę skontaktować się w sprawie dostępności produktu w sklepie stacjonarnym? 

Odpowiedź: W przypadku chęci ustalenia czy dany produkt dostępny jest w sklepie stacjonarnym prosimy o kontakt z nami przez wiadomość na Oficjalnej stronie Farbotka na Facebooku lub mailowo z Anetą aneta@farbotka.pl, Natalią natalia.k@farbotka.pl lub Patrycją patrycja@farbotka.pl bądź telefonicznie +48 574 195 066. Nie odpisujemy na smsy. 


26. Czy mogę zamówić klapkę z własnego materiału?

Odpowiedź: Tak, jest to możliwe tutaj: Klapka z własnego materiału


27. Czy mogę zamówić klapkę z takiego samego materiału co podstawa?

Odpowiedź: Tak, możesz to zrobić tutaj: Wybierz materiał na klapkę

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium